Dragonist.pl to marka, która ma za zadanie ułatwiać korzystanie z najnowszej technologii w jak najprostszy sposób. Jesteśmy innowatorami w zakresie rozwiązań biznesowych zaprojektowanych na miarę współczesnych potrzeb.

To wszystko zapewnia usługa PaaS, czyli Produktu jako Usługi (Product as a Service). Dzięki temu możemy zapewnić wsparcie dla produktów, różnorodne formy gwarancji dostosowane do potrzeb Klienta oraz niską cenę korzystania z najwyższej jakości sprzętu.
Jesteśmy zespołem prawdziwych pasjonatów technologii, stąd żadne pytanie odnośnie sprzętu nie jest dla nas za trudne. Doradzamy i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Jako zespół firmy Agent of PaaS - operatora marki Dragonist.pl - naszą główną wartością jest Klient i jego zadowolenie. Szczególną uwagę przywiązujemy do otwartego i indywidualnego podejścia do każdego problemu czy zgłoszenia. Chcemy w jak najbardziej przejrzysty i jasny sposób oferować Produkt jako Usługę i wskazywać na korzyści z tego wynikające.  

- wsparcie nawet do 8 lat od momentu zamówienia Produktu jako Usługi

- możliwość zwrotu środków przy zwrocie sprzętu lub obniżenie kosztu nowego

- działanie w duchu ekologii i zerowaste - każdy sprzęt możesz do nas odesłać i my zajmiemy się jego utylizacją bez szkody dla środowiska 

Sprawdź naszą ofertę, przekonaj się, że warto. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami - jesteśmy do twojej dyspozycji.


Przeczytaj: Oświadczenie operatora marki Dragonist