STANDARDOWA GWARANCJA 2 LATA 

Zamawiając urządzenie, jednoczenie wybierasz umowę Gwarantowanego Poziomu Usług, czyli gwarancję, która będzie dla Ciebie ochroną i zabezpieczeniem w razie problemów ze sprzętem. 

Mamy dla Ciebie opcję:Gwarantowany Poziom Usług Wersja Podstawowa na 2 lata - opcja darmowa. Rozpatrywanie reklamacji odbywa się do 30 dni.
WIĘCEJ

Gwarancja producenta dla marek Samsung, Apple, CAT, Huawei 

Samsung, Apple, CAT i Huawei wspierają swoje produkty niezależnie od dystrybucji. Jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, możesz skorzystać z usług gwarancyjnych w autoryzowanych centrach serwisowych danego producenta. Polecamy jedynie wcześniej zapoznać się z wymogami serwisu producenckiego. Przykładowo do realizacji gwarancji w serwisie Samsunga będzie Ci potrzebna podbita karta gwarancyjna – w takim przypadku skontaktuj się z nami, pomożemy. 

Jeśli napotkasz po drodze jakikolwiek problem – śmiało prześlij reklamowany produkt do nas, a my zajmiemy się resztą. Współpracujemy z ze sprawdzonymi serwisami rekomendowanymi przez dostawców sprzętu, dzięki czemu możemy w pełni zatroszczyć się o Twój sprzęt.
GWARANCJA NA PRODUKTY OUTLET - 12 MIESIĘCY

Produkty z outletu, czyli używane, pochodzące ze zwrotów, ale w pełni sprawne, również objęte są gwarancją i przysługuje Ci prawo do bezpłatnej naprawy przez 12 miesięcy. Rozpatrywanie reklamacji odbywa się do 30 dni.  

WIĘCEJ