Poradniki

Jaki smartfon Xiaomi wybrać?

Szeroki wybór smartfonów Xiaomi przyciąga atrakcyjnym wyposażeniem w rozsądnej cenie. Zapoznaj się z naszym zestawieniem aby przekonać się, który model Xiaomi trafia w Twoje potrzeby.  Zobacz propozycje od niskobudżetowych modeli po droższe flagowce. 

remove_red_eye 62 odsłony

Top10 darmowych aplikacji na Androida

Jakie aplikacje zainstalować w telefonie z Androidem, by korzystanie z niego było praktyczne i przyjemne? Oto sprawdzone programy. 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 19 odsłony

Top 7 smartfonów do 500 zł [RANKING]

Obok kosztownych flagowców, na rynku jest też spora grupa solidnych, funkcjonalnych i tanich smartfonów. Jeśli szukasz niedrogiego urządzenia dla siebie lub bliskiej osoby, poznaj nasz ranking dobrych smartfonów do 500 zł. 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 35 odsłony

Smartfon do 2000 zł? Sprawdź nasze TOP10! [RANKING]

Na rynku znajdziesz dziesiątki modeli w cenach nieprzekraczających 2000 zł. My z tej półki cenowej wybraliśmy 10 smartfonów, które zaskakują świetną jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Sprawdź nasz ranking najlepszych telefonów do 2000 zł! 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 5 odsłony

Ile pamięci wewnętrznej w smartfonie potrzebujesz? 32, 64, 128GB, a może więcej? 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś kasować na biegu mało wykorzystywaną aplikację lub multimedia w telefonie, aby zwolnić w nim nieco brakującej pamięci? Jak obliczyć ilość potrzebnej pamięci w telefonie? Czy przechowywać dane w chmurze czy lokalnie?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 32 odsłony

Top 6 smartfonów do 1000 zł

Poszukujący dobrego smartfona mogą cieszyć się szerokim wyborem w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasz ranking 6 najlepszych smartfonów do 1000 zł.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 10 odsłony

Jak poprawnie ładować baterię w telefonie?

Czy sposób ładowania baterii jest istotny? Jak ładować nowy telefon? Ładowanie telefonu do pełna – czy warto? Odpowiadamy na pytania. 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 15 odsłony

Jaki smartfon dla kobiety? TOP10 naszych propozycji

Podpowiadamy, czym się kierować wybierając smartfon dla kobiety oraz przedstawiamy TOP10 naszych propozycji.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 16 odsłony

Twój smartfon pomoże Ci w nauce – najlepsze aplikacje dla uczniów

W nowym roku szkolnym warto używać swojego smatfona bardziej świadomie, jako narzędzia, które pomoże w nauce. Przedstawiamy przegląd aplikacji i możliwości w smartfonach, które pomogą zdobyć lepsze oceny. 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 5 odsłony

Płatności, dostawa, realizacja zamówień

Odpowiedzi na pytania: jakie są koszty i metody oraz czas dostawy, czy jest możliwość odbioru osobistego,  jak długo trwa realizacja zamówienia, czy jest możliwość zakupu na raty.

remove_red_eye 15 odsłony