Poradniki

Tablet 10 cali - Ranking 2020

Tablety występują w różnych rozmiarach – mniejsze niewiele różnią się od smartfonów, natomiast większe w rozmiarze 12 cali i więcej mogą z powodzeniem zastąpić notebooka. Złotym środkiem jest więc wybór tabletu o przekątnej 10 cali. Jaki tablet do 10 cali wybrać? 

remove_red_eye 74 odsłony

Wybieramy telefon pancerny

Smartfony towarzyszą nam obecnie wszędzie. W drodze do pracy, do szkoły, a także podczas weekendowych wypraw i wakacji. Niezależnie od tego, jak często korzystamy z telefonu, coraz częściej szukamy odpornych konstrukcji, które będą w stanie przetrwać upadek z wysokości czy zalanie.

remove_red_eye 247 odsłony

Telefony Realme w Polsce

Wśród najpopularniejszych producentów telefonów komórkowych, coraz częściej pojawiają się inne firmy, które próbują zawłaszczyć część rynku smartfonów dla siebie. Wśród nich znajduje się także chińska firma Realme, która oficjalnie została założona w 2018 roku.

remove_red_eye 52 odsłony

Jaki smartfon do 1500 zł wybrać?

Jeśli zależy nam na całkiem niezłym sprzęcie, który posłuży przez kilka lat i mamy do dyspozycji ok. 1500zł, warto wybrać model znanego producenta z dobrymi opiniami. Jaki smartfon do 1500zł kupić?

remove_red_eye 480 odsłony

Jaki smartfon Xiaomi wybrać?

Szeroki wybór smartfonów Xiaomi przyciąga atrakcyjnym wyposażeniem w rozsądnej cenie. Zapoznaj się z naszym zestawieniem aby przekonać się, który model Xiaomi trafia w Twoje potrzeby.  Zobacz propozycje od niskobudżetowych modeli po droższe flagowce. 

remove_red_eye 482 odsłony

Top10 darmowych aplikacji na Androida

Jakie aplikacje zainstalować w telefonie z Androidem, by korzystanie z niego było praktyczne i przyjemne? Oto sprawdzone programy. 

remove_red_eye 376 odsłony

Top 7 smartfonów do 500 zł [RANKING]

Obok kosztownych flagowców, na rynku jest też spora grupa solidnych, funkcjonalnych i tanich smartfonów. Jeśli szukasz niedrogiego urządzenia dla siebie lub bliskiej osoby, poznaj nasz ranking dobrych smartfonów do 500 zł. 

remove_red_eye 1766 odsłony

Smartfon do 2000 zł? Sprawdź nasze TOP10! [RANKING]

Na rynku znajdziesz dziesiątki modeli w cenach nieprzekraczających 2000 zł. My z tej półki cenowej wybraliśmy 10 smartfonów, które zaskakują świetną jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Sprawdź nasz ranking najlepszych telefonów do 2000 zł! 

remove_red_eye 263 odsłony

Ile pamięci wewnętrznej w smartfonie potrzebujesz? 32, 64, 128GB, a może więcej? 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś kasować na biegu mało wykorzystywaną aplikację lub multimedia w telefonie, aby zwolnić w nim nieco brakującej pamięci? Jak obliczyć ilość potrzebnej pamięci w telefonie? Czy przechowywać dane w chmurze czy lokalnie?

remove_red_eye 1560 odsłony

Top 6 smartfonów do 1000 zł

Poszukujący dobrego smartfona mogą cieszyć się szerokim wyborem w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasz ranking 6 najlepszych smartfonów do 1000 zł.

remove_red_eye 709 odsłony