Poradniki

Jak skonfigurować nowy smartwatch? Instrukcja krok po kroku

Nowy smartwatch będzie wymagał konfiguracji i sparowania go ze smartfonem. Przeczytaj  jak to zrobić. 

remove_red_eye 134 odsłony

Ranking tabletów 2020 

Jaki tablet wybrać? Przedstawiamy ranking tabletów z Androidemi oraz tabletów z iOS. 

remove_red_eye 62 odsłony

Odkurzacz Xiaomi - TOP 5 polecanych modeli 2020

Który odkurzacz Xiaomi wybrać? Jak podłączyć odkurzacz Xiaomi do wifi? Jakie urządzenia współpracują z produktami Xiaomi? Przeczytaj nasz poradnik.

remove_red_eye 474 odsłony

Słuchawki bezprzewodowe do telefonu

Jak działają słuchawki bezprzewodowe? Jak podłączyć bezprzewodowe słuchawki do telefonu?  Jakie słuchawki bezprzewodowe warto wybrać? Prezentujemy najlepsze i najczęściej kupowane modele.

remove_red_eye 200 odsłony

Głośniki bluetooth - Ranking 2020 

Jakie głośniki bluetooth wybrać?  Przedstawiamy interesujące modele. Jak połączyć głośniki bluetooth  z telefonem lub laptopem? 

remove_red_eye 95 odsłony

Jaki smartfon kupić? Ranking smartfonów 2020

 Na sklepowych półkach jest mnóstwo telefonów do wyboru, a ceny wynoszą od kilkuset zł do kilku tysięcy. Jak wybrać dobry smartfon? O czym trzeba wiedzieć i na jakie modele warto zwrócić uwagę?

remove_red_eye 648 odsłony

Jaki smartwatch wybrać? Przegląd modeli

Smartwatch zyskuje swoją funkcjonalność dzięki połączeniu ze smartfonem. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy dany smartwatch będzie kompatybilny z naszym telefonem. Jaki smartwatch warto wybrać? polecamy modele do 500, 1000 i do 2500 zł. 

remove_red_eye 382 odsłony

Tablet 10 cali - Ranking 2020

Tablety występują w różnych rozmiarach – mniejsze niewiele różnią się od smartfonów, natomiast większe w rozmiarze 12 cali i więcej mogą z powodzeniem zastąpić notebooka. Złotym środkiem jest więc wybór tabletu o przekątnej 10 cali. Jaki tablet do 10 cali wybrać? 

remove_red_eye 492 odsłony

Wybieramy telefon pancerny

Smartfony towarzyszą nam obecnie wszędzie. W drodze do pracy, do szkoły, a także podczas weekendowych wypraw i wakacji. Niezależnie od tego, jak często korzystamy z telefonu, coraz częściej szukamy odpornych konstrukcji, które będą w stanie przetrwać upadek z wysokości czy zalanie.

remove_red_eye 473 odsłony

Telefony Realme w Polsce

Wśród najpopularniejszych producentów telefonów komórkowych, coraz częściej pojawiają się inne firmy, które próbują zawłaszczyć część rynku smartfonów dla siebie. Wśród nich znajduje się także chińska firma Realme, która oficjalnie została założona w 2018 roku.

remove_red_eye 138 odsłony