Blog - co nowego?

Twój smartfon pomoże Ci w nauce– najlepsze aplikacje dla uczniów

W nowym roku szkolnym warto używać swojego smatfona bardziej świadomie, jako narzędzia, które pomoże w nauce. Przedstawiamy przegląd aplikacji i możliwości w smartfonach, które pomogą zdobyć lepsze oceny. 
Czytaj dalej
- 110 złotych na Huawei P30 PRO w cotygodniowej promocji!

Huawei P30 PRo tańsze o 110 złotych! Tylko z kodem rabatowym SZKOLA !
Czytaj dalej
Samsung A50 taniej  z kodem rabatowym

Czas pomyśleć o powrocie do szkoły... Taki powrót na pewno będzie milszy, jeśli będziesz mieć ze sobą dobry telefon, np. Samsung A50.  A jeśli jeszcze kupisz go taniej... Wtedy nowy rok szkolny zacznie się naprawdę dobrze :) Teraz to możliwe. Zobacz jak to zrobić. 
Czytaj dalej
Zmiana wyglądu sklepu dragonist.pl zbliża się wielkimi krokami!

Chcemy, aby poruszanie się po naszym sklepie było łatwe i przyjemne, a dokonywanie zamówień było już tylko czystą formalnością. Dlatego nadchodzi zmiana...
Czytaj dalej
Zakup na raty w dragonist już możliwy! Zobacz jak!

Sklep dragonist.pl ciągle się rozwija - dla Ciebie, Kliencie. Dlatego wprowadziliśmy możliwość zakupu na raty, abyś mógł cieszyć się zakupionym sprzętem już od razu, bez mozolnego odkładania pieniędzy!
Czytaj dalej
Smartfony z najlepszą baterią

Które smartfony mają najlepszą baterię? Jak wybrać telefon z dobrą baterią? Na co zwrócić uwagę i co ma wpływ na pracę baterii w smartfonie? 
Czytaj dalej
Dlaczego w dragonist jest tak… tanio?

Niskich cen w dragonist.pl nie trzeba się bać- BA- nawet nie należy się bać- trzeba korzystać! Zebraliśmy dla Was Wasze pytania w jedno miejsce i odpowiedzieliśmy na pytanie: dlaczego w dragonist.pl jest tak tanio? Zapraszamy!
Czytaj dalej
Prezent na Dzień Dziecka. Jaki ekran? Jaki procesor? Praktyczne porady od dragonist.pl

Jaki prezent na dzień dziecka?Pierwszy czerwca (1.06) to dla każdego malucha bardzo wyczekiwany czas. Pogoda dopisuje, ostatnie dni w szkołach no i … prezenty :)
Czytaj dalej
Rodzaje kart SIM. Jaka karta SIM do Twojego telefonu?

Jak działa kata SIM, jakie są rodzaje i wymiary kart SI? Przedstawiamy kompendium wiedzy o kartach SIM.
Czytaj dalej
Jaki smartfon wybrać? Te porady pomogą Ci w podjęciu decyzji

Jak wybrać idealny smartfon? Oferta producentów jest bardzo szeroka i wybór może być trudny. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, kupując smartfon. 
Czytaj dalej