Blog Dragonist.pl - poradniki, aktualności, rankingi

Top 6 smartfonów do 1000 zł 

Poszukujący dobrego smartfona mogą cieszyć się szerokim wyborem w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasz ranking 6 najlepszych smartfonów do 1000 zł. 
Czytaj dalej
Top 7 smartfonów do 500 zł [RANKING]

Obok kosztownych flagowców, na rynku jest też spora grupa solidnych, funkcjonalnych i tanich smartfonów. Jeśli szukasz niedrogiego urządzenia dla siebie lub bliskiej osoby, poznaj nasz ranking dobrych smartfonów do 500 zł. 
Czytaj dalej
Smartfon do 2000 zł? Sprawdź nasze TOP10! [RANKING] 

Na rynku znajdziesz dziesiątki modeli w cenach nieprzekraczających 2000 zł. My z tej półki cenowej wybraliśmy 10 smartfonów, które zaskakują świetną jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Sprawdź nasz ranking najlepszych telefonów do 2000 zł! 
Czytaj dalej
Jak zabezpieczyć dane w telefonie?

Siedem sposobów na to, jak zabezpieczyć telefon, aby przechowywane na nim dane nie stały się łatwym łupem dla hakerów. 
Czytaj dalej
Jak poprawnie ładować baterię w telefonie?

Czy sposób ładowania baterii jest istotny? Jak ładować nowy telefon? Ładowanie telefonu do pełna – czy warto? Odpowiadamy na pytania. 
Czytaj dalej
Jaki smartfon dla kobiety? TOP10 naszych propozycji

Podpowiadamy, czym się kierować wybierając smartfon dla kobiety oraz przedstawiamy TOP10 naszych propozycji.
Czytaj dalej
 7 zasad udanych zakupów w Black Friday

Jak robić zakupy i na co zwracać uwagę, by nie zrujnować budżetu w Black Friday? W artykule znajdziesz 7 zasad, z którymi zakupowe szaleństwo Black Friday i Cyber Monday będzie czystą przyjemnością bez niemiłych niespodzianek. 
Czytaj dalej
Twój smartfon pomoże Ci w nauce– najlepsze aplikacje dla uczniów

W nowym roku szkolnym warto używać swojego smatfona bardziej świadomie, jako narzędzia, które pomoże w nauce. Przedstawiamy przegląd aplikacji i możliwości w smartfonach, które pomogą zdobyć lepsze oceny. 
Czytaj dalej
Zmiana wyglądu sklepu dragonist.pl zbliża się wielkimi krokami!

Chcemy, aby poruszanie się po naszym sklepie było łatwe i przyjemne, a dokonywanie zamówień było już tylko czystą formalnością. Dlatego nadchodzi zmiana...
Czytaj dalej
Zakup na raty w dragonist już możliwy! Zobacz jak!

Sklep dragonist.pl ciągle się rozwija - dla Ciebie, Kliencie. Dlatego wprowadziliśmy możliwość zakupu na raty, abyś mógł cieszyć się zakupionym sprzętem już od razu, bez mozolnego odkładania pieniędzy!
Czytaj dalej