Google Chromecast Ultra 4K Czarny

Google Chromecast Ultra 4K Czarny

Odnośnik: GooChrCstUltraBlack

413,00 zł
Brutto
Rekomendowana cena detaliczna: 496,00 zł
Nowy produkt

Dystrybucja: Europejska

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Gwarancja 24 miesiące Gwarancja 24 miesiące
  • Darmowa dostawa do paczkomatu Darmowa dostawa do paczkomatu
  • Bezproblemowy zwrot do 14 dni  Bezproblemowy zwrot do 14 dni

  

Google Chromecast Ultra

 

 

Google Chromecast Ultra zdecydowanie rozszerzy możliwości Twojego telewizora. Gadżet przyda Ci się do bezprzewodowego przesyłania treści z Twojego urządzenia z systemem iOS lub Android bezpośrednio na większy ekran. Sprzęt został wyposażony w bardzo wydajny procesor. Dlatego błyskawicznie reaguje na polecenia. Warto wspomnieć o tym, że przesyłanie treści z urządzenia odbywa się w tle. W tym samym czasie możesz korzystać z innych aplikacji lub rozmawiać przez telefon. Nie ma to jakiegokolwiek wpływu na dźwięk i obraz.

  

Google Chromecast Ultra i Twoja wygoda

 

 

Dostosuj poziom dźwięku i kontroluj multimedia, które są przesyłane do telewizora. Twoje urządzenie mobilne stanie się Twoim pilotem. To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Do wyboru masz niesamowitą liczbę filmów, seriali i albumów. Możesz obejrzeć ważne sportowe wydarzenie na żywo, włączyć komedię romantyczną podczas kolacji z ukochaną lub sprawdzić nową płytę ulubionego zespołu. Z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Konfiguracja Google Chromecast Ultra Streaming jest naprawdę prosta. Poradzisz sobie z nią bez problemu. Wystarczy chwila, żebyś mógł się cieszyć z domowego centrum rozrywki na dużym ekranie.

  

Niesamowita jakość obrazu 

 

Sparuj Google Chromecast Ultra z telewizorem 4K Ultra HD. Multimedia w jakości 4K zachwycą Cię swoimi kolorami. Jeżeli nie masz takiego sprzętu, gadżet automatycznie sam wybierze ustawienia do maksymalnej rozdzielczości obsługiwanej przez Twój telewizor. Prawda, że proste?

 

Co może Ci dać Google Chromecast Ultra?

 

 

Urządzenie współpracuje z wieloma usługami, takimi jak na przykład: Netflix, YouTube, Spotify, HBO Go, Ipla lub Player. Ustaw swoje zdjęcie lub treści z serwisów społecznościowych jako wygaszacz ekranu. Możliwości jest naprawdę sporo. Z Google Chromecast Ultra dasz drugie życie swojemu telewizorowi.

 

Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wysokość 15 mm
Szerokość
58 mm
Głębokość
58 mm
Waga
47 g
Dodatkowe informacje
Odtwarzacz multimedialny 4K
Przeglądanie zdjęć
Odtwarzacz muzyczny
Przeglądanie stron internetowych
Stream Direct
Google Play Store
Apple App Store
Dołączone akcesoria Ładowarka
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)

 

 

Google
GooChrCstUltraBlack

Specyficzne kody

Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii: