Poradniki, rankingi, artykuły na blogu

Smartfony OnePlus

Chińskie przedsiębiorstwo, które od lat z powodzeniem zajmuje się produkcją smartfonów. Dotychczas OnePlus wyprodukował 11 modeli telefonów tej marki. Firma zaprezentowała swoje pierwsze urządzenie w roku 2014. Tego samego roku marka zdecydowała wejść również na indyjski rynek, a później także na inne. Firma zasłynęła z kontrowersyjnej kampanii,...

Chińskie przedsiębiorstwo, które od lat z powodzeniem zajmuje się produkcją smartfonów. Dotychczas OnePlus wyprodukował 11 modeli telefonów tej marki. Firma zaprezentowała swoje pierwsze urządzenie w roku 2014. Tego samego roku marka zdecydowała wejść również na indyjski rynek, a później także na inne. Firma zasłynęła z kontrowersyjnej kampanii, w której zachęcała do rozbicia swoich telefonów i udokumentowania tego, aby później móc otrzymać telefon OnePlus za jednego dolara. 

Smartfony OnePlus to wyraźny przełom na chińskim rynku smartfonów. Rewolucję, której dokonali miała wielki wpływ na postrzeganie topowych i flagowych urządzeń największych producentów na świecie. Urządzenia te cechują się znakomitą specyfikacją za naprawdę rozsądne pieniądze, co niewątpliwie zwiększa liczbę klientów. 

Telefony OnePlus - specyfikacja

Smartfony OnePlus początkowo nazywane były „zabójcą flagowców”, gdyż producent za 200 dolarów oferował to, czego konkurent nie mógł nigdy zagwarantować. Sprzęty opierały się na Androidzie z ROM-em od CyanogenMod. Wkrótce później został od porzucony na rzecz nakładki na Androida, nazwanej mianem OxygenOS. Użytkownicy smartfonów tej marki chwalą sobie je przede wszystkim za nowoczesny design, elegancką stylistykę oraz lekkość i szybkość działania.

Telefony OnePlus - dlaczego warto je wybrać?

Telefony OnePlus obecnie dostępne są także w polskich sklepach. Smartfony te posiadają szereg zalet, które decydują o tym, że warto się nimi zainteresować pod kątem kupna. Pierwszą ich zaletą jest czytnik linii papilarnych znajdujący się pod ekranem. Element ten jest dyskretny, mało widoczny, nie zaburza kształtu telefonu. Dzięki temu małemu dodatkowi właściciel zyskuje bezpieczeństwo oraz pewność, że jest jedynym użytkownikiem tego urządzenia. Kolejnym atutem jest dobry czas pracy na baterii. Szybkie ładowanie urządzenia umożliwia dostarczenie energii w znacznie krótszym czasie. Innymi zaletami tych telefonów jest ich intuicyjny interfejs, ogromna wydajność podczas pracy, wysoka jakość wykonania oraz brak dużego notcha. Cechą charakterystyczną smartfonów OnePlus są podwójne aparaty fotograficzne.

Więcej
W tym momencie nie ma produktów z tej kategorii, czekamy na dostawę. Zajrzyj wkrótce :)