Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Odkurzacz to jedno z najbardziej praktycznych, a zarazem potrzebnych urządzeń elektronicznych w domu. Dzięki niemu utrzymanie czystości jest nieco łatwiejsze. Odkurzacz nadaje się nie tylko sprzątania dywanów czy wykładzin, lecz także zbierania kurzu z powierzchni podłogi drewnianej. Który odkurzacz do paneli, a który do wykładzin?

Na rynku znajdują się najróżniejsze modele odkurzaczy, zaczynając do tych bezworkowych czy workowych, po odkurzacz pionowy, odkurzacz automatyczny na odkurzaczu robocie kończąc. Absolutną nowością jest odkurzacz robot, który dzięki zainstalowanym systemom pracuje niemal samodzielnie. 

Odkurzacz pionowy - specyfikacja

W ostatnich latach odkurzacze pionowe mocno zyskały na popularności. Tego typu urządzenia elektroniczne umożliwiają użytkowanie poprzez trzymanie rączki w dłoni. Funkcjonalność tego urządzenia polega na pchaniu go w pożądanym kierunku. Najprostsze w obsłudze, a zarazem najtańsze modele odkurzaczy pionowych ograniczają się do samego zbierania kurzu. Modele wyposażone w dodatkowe funkcje, potrafią pełnić rolę mopa i przy okazji czyścić na mokro. Tego typu rozwiązania są z pewnością praktyczne i bardzo wygodne. Sprzątanie zajmuje mniej czasu i jest przyjemniejsze. Odkurzacz pionowy to najczęściej również odkurzacz bezprzewodowy. 

Odkurzacz robot - do jakich powierzchni?

Robot sprzątający to jeden z najnowszych urządzeń, który zbiera z podłogi zalegający kurz. Automatyczny odkurzacz wyposażony jest w specjalne systemy, dzięki którym możliwe jest usunięcie nawet najbardziej trudnych zabrudzeń. Roboty sprzątające przeznaczone są do sprzątania powierzchni paneli, parkietów drewnianych, płytek, chodników, dywanów strzyżonych, okien oraz powierzchni szklanych. Wszystko jednak zależy od dokładnego modelu oraz jego funkcjonalności. Odkurzacz akumulatorowy to również wygoda sprzątania. Brak jakichkolwiek kabli, sprawia, że sprzątanie powierzchni podłogi jest o wiele bardziej wygodne. Sprzątający robot na pewno sprawdzi się w domu, w którym obecne są zwierzęta.