Poradniki, rankingi, artykuły na blogu

Smartfon HTC

HTC to tajwańskie przedsiębiorstwo, które skupia swoje działanie na urządzeniach mobilnych. Telefony HTC odznaczają się prostym, lecz eleganckim wyglądem oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Smartfony HTC są wielofunkcyjne, a do tego wykazują się estetyką oraz jakością. Cenione przede wszystkim za oryginalną stylistykę oraz nakładkę gra...

HTC to tajwańskie przedsiębiorstwo, które skupia swoje działanie na urządzeniach mobilnych. Telefony HTC odznaczają się prostym, lecz eleganckim wyglądem oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Smartfony HTC są wielofunkcyjne, a do tego wykazują się estetyką oraz jakością. Cenione przede wszystkim za oryginalną stylistykę oraz nakładkę graficzną HTC Sense. 

Telefony HTC

Telefon HTC umożliwia korzystanie z dwóch nienależnych numerów telefonów, za pomocą dwóch kart SIM w jednym urządzeniu. Taką możliwość daje urządzenie z Dual SIM, czyli smartfony od HTC. Rozwiązanie to usprawnia także korzystanie z kart dwóch niezależnych operatorów. Zdecydowana większość smartfonów posiada przekątną ekranu od 4 do 6 cali. Duży ekran znacząco ułatwia pracę, szczególnie tym, którzy nie rozstają się z telefonem. Niemal wszystkie modele telefonów HTC posiadają wbudowane aparaty o wielkości matrycy od 12 do 20 megapikseli. Zdjęcia wykonywane za pomocą takiego aparatu z pewnością są dobrej jakości.

Smartfony HTC - dlaczego warto je kupić? 

Smartfony HTC występują zarówno w klasie premium jak i standardzie. Modele te różnią się przede wszystkim funkcjonalnością oraz ceną. Smartfony należące do klasy premium kosztują nawet 2770 zł. Są to przede wszystkim flagowe modele, które na swoim wyposażeniu posiadają takie możliwości jak: stabilizację obrazu w aparacie, zaawansowany tryb personalizacji, wyświetlacz AMOLED i inne. Urządzenia te bardziej niż pozostałe są odporne na upadki, wstrząsy czy skrajne temperatury. 

Smartfony HTC - specyfikacja

Pamięć wewnętrzna oraz pamięć operacyjna RAM zależna jest ściśle od modelu a także serii. Te parametry można dowolnie wybierać, pod własne potrzeby. Oczywistym jest, że im więcej pamięci, tym więcej możliwości oraz manipulacji na samym smartfonie. Standardowe urządzenia posiadają od 6 GB do 16 GB. Większość modeli smartfonów HTC łączy się z NFC (standard komunikacji podobny do Bluetooth), dzięki któremu możliwe są transakcje zbliżeniowe za pomocą smartfona. 

Smartfony HTC najczęściej posiadają wyświetlacz Super LCD, który znany jest z tego, że pobiera znacznie mniej energii, odbija mniej światła, co z pewnością ułatwia jego użytkowanie.

Więcej
W tym momencie nie ma produktów z tej kategorii, czekamy na dostawę. Zajrzyj wkrótce :)