Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Apple Beats Solo3 Wireless...

Konstrukcja słuchawek: nauszne, półotwarte
Mikrofon: tak
Łączność: przewodowa lub bezprzewodowa
Typ mikrofonu: wielokierunkowy
Złącze: minijack 3,5mm, microUSB
Etui podróżne w zestawie

Apple Beats Solo3 Wireless...

Konstrukcja słuchawek: nauszne, półotwarte
Mikrofon: tak
Łączność: przewodowa lub bezprzewodowa
Typ mikrofonu: wielokierunkowy
Złącze: minijack 3,5mm, microUSB
Etui podróżne w zestawie

Słuchawki do telefonu to niezbędny gadżet dla każdego kto uwielbia słuchać muzyki i nie rozstaje się z nią na krok. Powszechna dostępność do muzyki sprawia, że można jej słuchać niemal w każdym miejscu - w drodze do pracy, na siłowni czy w podróży. Aby słuchanie muzyki było możliwe w każdych warunkach potrzebne są dobre słuchawki do telefonu. 

Obecnie w sprzedaży znajdują się najróżniejsze słuchawki, np.: słuchawki bezprzewodowe do telefonu, słuchawki nauszne do telefonu, słuchawki douszne do telefonu, słuchawki dla sportowców, słuchawki dla graczy. Poszczególne rodzaje słuchawek różnią się od siebie przede wszystkim szeregiem parametrów, czyli jakością oraz wiernością odtwarzanego dźwięku. 

Jakie słuchawki do telefonu?

Najlepszym rozwiązaniem bedą słuchawki do telefonu douszne lub słuchawki do telefonu nauszne. W obydwu przypadkach są to słuchawki o niewielkiej wielkości, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni czy torebce. Ich rozmiar daje możliwość podłączenia do telefonu w każdych warunkach. Są one bardzo poręczne, a jednocześnie umożliwiają słuchanie muzyki na naprawdę dobrym poziomie. Podczas wyboru tego typu słuchawek warto zwrócić uwagę na obecność pilota, który zazwyczaj umieszczony jest na kablu.

Bezprzewodowe słuchawki do telefonu - dlaczego warto je wybrać?

Słuchawki do telefonu bezprzewodowe dają możliwość słuchania muzyki na całkowicie innym poziomie. Brak jakichkolwiek kabli, które zazwyczaj plączą się po kieszeniach czy w torebce ułatwiają poruszanie się i zwiększają komfort podczas słuchania ulubionej muzyki. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do telefonu przeznaczone są nie tylko dla sportowców, ale osób, które cenią sobie wygodę oraz komfort użytkowania elektronicznych gadżetów. Słuchawki bluetooth do telefonu zdecydowanie najlepiej sprawdzą się podczas biegania. Warto jednak zwrócić uwagę aby były one na tyle dostosowane do małżowiny usznej, aby podczas lekkich czy ciągłych wstrząsów nie wypadały. Najlepszym rozwiązaniem będą te z uchwytem za ucho lub słuchawki z pałąkiem przebiegającym z tyłu głowy.